Головна » FAQ » Запитання бібліотекарям

Додати питання

Запитуйте у нас!


Бібліотека працює щодня, крім суботи: з 9-00 до 18-00 год. Останній четвер кожного місяця — санітарний день.

Діти і підлітки до 14 років записуються до бібліотеки на підставі документа — паспорта, який пред‘являють їхні батьки або опікуни. У разі зміни місця проживання, прізвища або інших особистих даних користувач негайно (у місячний термін) повинен повідомити про це бібліотеку.

Юні громадяни України віком до 14 років, незалежно від соціального і майнового стану, расової і соціальної приналежності, мовних ознак, статі, освіти, політичних і релігійних переконань, місця проживання, а також фізичні і юридичні особи, які мають професійне відношення до проблем дитячого читання, мають право на бібліотечне обслуговування (абонементи, читальні зали). Основні користувачі ОДБ: неповнолітні громадяни до 14 років (дошкільники з 1 року та учні 1-9 класів); їхні батьки; педагоги, вихователі; бібліотечні працівники; видавці; спеціалісти з питань освіти та виховання дітей і організації дитячого читання. Бібліотекою можуть користуватися також громадяни, які не є основними користувачами: учні 10 — 11 класів, студенти спеціальних середніх і вищих навчальних закладів, що вивчають дитячу літературу, а також іноземці та особи без громадянства, що перебувають в Україні. Запис до бібліотеки безкоштовний.

http://ostrovskogo.com.ua/news....-01-145 - Стаття "30 вересня Всеукраїнський День бібліотек - день відкритих дверей!"

http://ostrovskogo.com.ua/news....4-24-81 - Стаття "Відкрилось Бібліо-Кафе «Книжкова смакота»!"
Додав: Сачивко мария

Шановна Ольго Сергіївно!
Стосовно Вашого запиту . Нажаль, інформація щодо формування фондів нашої бібліотеки є конфіденційною. Матеріали, які можуть бути доступні широкому загалу, знаходяться у паперовому вигляді, тому користуватися ними Ви можете лише у нас . Запрошуємо Вас до нашої бібліотеки. Ми працюємо щодня , крім суботи, з 9 до 18 години , у неділю з 9 до 17 години. Без перерви.
Додав: Ольга Сергіївна

Доброго дня, Олексію!
Звичайно можна . Ми завжди раді подарункам!
Додав: Олексій

Шановний пане Ростиславе !
Згідно рішення Чернігівської обласної ради № 42-5/VII від 20 липня 2016 року комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. М. Островського» Чернігівської обласної ради перейменовується у комунальний заклад «Чернігівська обласна бібліотека для дітей» Чернігівської обласної ради. Саме таку назву ми тепер маємо.
Додав: Ростислав

Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Шановні друзі бібліотеки, діти і дорослі!

Рада запросити вас на віртуальну подорож нашою бібліотекою, найстарішою дитячою бібліотекою України – адже в травні 2013 року нам виповнилося 115 років. Це бібліотека рівних можливостей, максимально доступна для кожної дитини, кожної родини завдяки сучасним технологіям, багатим бібліотечним фондам! Наш девіз – «Шлях до успіху пролягає через бібліотеку». Отже, читаємо разом!

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0