Бібліотеці 120 років!

Головна » Статті » Край, де ми живемо
Дітям про рідний край (наша видавнича діяльність у 2017 році)
До уваги наших читачів видання інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки за 2017 рік. Що ж сьогодні видає бібліотека? Діапазон широкий: бібліографічні, методико-бібліографічні, інформаційні, довідкові видання, дайджести, пам’ятки. Традиційно пріоритет надано краєзнавчій тематиці.
Багато років знайомимо дітей з видатними постатями Чернігівщини у краєзнавчому проекті «Роде наш красний, роде наш прекрасний». У 2017 році побачили світ 29 та 30 випуски краєзнавчих дайджестів - «Талановитий історик України: 135 років від дня народження Вадима Львовича Модзалевського» та «Провідник духовності: 300 років від дня народження Георгія Кониського».
«Письменники Чернігівщини – дітям» - багаторічний проект краєзнавчої роботи, цього року познайомив юних читачів з життям та творчістю чернігівських письменників Івана Сочивця та Станіслава Маринчика.
Цікавим краєзнавчим напрямком діяльності вважаємо і вивчення географії та історії рідного краю. Тому започаткована серія покажчиків «Міста і містечка Чернігівщини» поповнилася черговим історико-географічним нарисом «Місто древнє і молоде: на карті Чернігівщини - Бахмач».
Як свідчить практика, краєзнавство – це неосяжні можливості у вихованні майбутніх громадян України справжніми патріотами, українцями.
Сучасний інтерес суспільства до проблем краєзнавства дає можливість усвідомити всім, що любов до Батьківщини, почуття патріотизму, відповідальності за її долю, формуються з дитинства. Саме це зумовлює визнання краєзнавчої функції як однієї з пріоритетних в діяльності бібліотек.
QR-код посилання на сторінку.
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.
Категорія: Край, де ми живемо | Додав: estet (04.01.2018)
Переглядів: 133 | Теги: видавнича діяльність | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Шановні друзі бібліотеки, діти і дорослі!

Рада запросити вас на віртуальну подорож нашою бібліотекою, найстарішою дитячою бібліотекою України – адже в травні 2013 року нам виповнилося 115 років. Це бібліотека рівних можливостей, максимально доступна для кожної дитини, кожної родини завдяки сучасним технологіям, багатим бібліотечним фондам! Наш девіз – «Шлях до успіху пролягає через бібліотеку». Отже, читаємо разом!

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Анонси

Форма входу
Логін:
Пароль:
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0