Головна » 2020 » April

 

 

 

 



30 April, Thursday
29 April, Wednesday
28 April, Tuesday
27 April, Monday
24 April, Friday
23 April, Thursday
22 April, Wednesday
21 April, Tuesday
17 April, Friday
16 April, Thursday
15 April, Wednesday
14 April, Tuesday
13 April, Monday
10 April, Friday
09 April, Thursday
08 April, Wednesday
07 April, Tuesday
06 April, Monday
03 April, Friday
02 April, Thursday
01 April, Wednesday
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  April 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Анонси

Форма входу
Login:
Password:
Статистика

Total online: 2
Guests: 2
Users: 0