Головна » 2020 » May

 

 

 

 



31 May, Sunday
29 May, Friday
28 May, Thursday
27 May, Wednesday
26 May, Tuesday
25 May, Monday
22 May, Friday
21 May, Thursday
20 May, Wednesday
19 May, Tuesday
18 May, Monday
15 May, Friday
14 May, Thursday
13 May, Wednesday
12 May, Tuesday
08 May, Friday
07 May, Thursday
06 May, Wednesday
05 May, Tuesday
04 May, Monday
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  May 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Анонси

Форма входу
Login:
Password:
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0