Головна » 2020 » December

 

 

 

 



31 December, Thursday
30 December, Wednesday
29 December, Tuesday
28 December, Monday
24 December, Thursday
23 December, Wednesday
22 December, Tuesday
21 December, Monday
18 December, Friday
17 December, Thursday
16 December, Wednesday
15 December, Tuesday
14 December, Monday
11 December, Friday
10 December, Thursday
09 December, Wednesday
08 December, Tuesday
07 December, Monday
04 December, Friday
03 December, Thursday
01 December, Tuesday
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  December 2020  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Анонси

Форма входу
Login:
Password:
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0