Головна » 2021 » January

 

 

 

 



29 January, Friday
28 January, Thursday
27 January, Wednesday
26 January, Tuesday
25 January, Monday
23 January, Saturday
22 January, Friday
21 January, Thursday
20 January, Wednesday
19 January, Tuesday
18 January, Monday
15 January, Friday
14 January, Thursday
13 January, Wednesday
12 January, Tuesday
11 January, Monday
08 January, Friday
06 January, Wednesday
05 January, Tuesday
04 January, Monday
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  January 2021  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Анонси

Форма входу
Login:
Password:
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0