Головна » 2021 » July

 

 

 

 



30 July, Friday
29 July, Thursday
28 July, Wednesday
27 July, Tuesday
26 July, Monday
23 July, Friday
21 July, Wednesday
20 July, Tuesday
19 July, Monday
16 July, Friday
15 July, Thursday
14 July, Wednesday
13 July, Tuesday
12 July, Monday
09 July, Friday
08 July, Thursday
07 July, Wednesday
06 July, Tuesday
05 July, Monday
02 July, Friday
01 July, Thursday
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  July 2021  »
SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Анонси

Форма входу
Login:
Password:
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0