Головна » 2021 » September

 

 

 

 



29 September, Wednesday
28 September, Tuesday
27 September, Monday
24 September, Friday
21 September, Tuesday
20 September, Monday
17 September, Friday
16 September, Thursday
15 September, Wednesday
13 September, Monday
09 September, Thursday
03 September, Friday
02 September, Thursday
01 September, Wednesday
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  September 2021  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Анонси

Форма входу
Login:
Password:
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0