Головна » 2021 » October

 

 

 

 



29 October, Friday
28 October, Thursday
27 October, Wednesday
26 October, Tuesday
22 October, Friday
19 October, Tuesday
18 October, Monday
15 October, Friday
13 October, Wednesday
11 October, Monday
08 October, Friday
07 October, Thursday
06 October, Wednesday
05 October, Tuesday
04 October, Monday
01 October, Friday
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  October 2021  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Анонси

Форма входу
Login:
Password:
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0