Головна » 2021 » December

 

 

 

 



31 December, Friday
30 December, Thursday
29 December, Wednesday
28 December, Tuesday
23 December, Thursday
22 December, Wednesday
21 December, Tuesday
20 December, Monday
17 December, Friday
16 December, Thursday
15 December, Wednesday
14 December, Tuesday
13 December, Monday
10 December, Friday
09 December, Thursday
08 December, Wednesday
07 December, Tuesday
06 December, Monday
05 December, Sunday
03 December, Friday
02 December, Thursday
01 December, Wednesday
Наші сторінки
сторінка Фейсбуку Чернігівська обласна бібліотека для дітей Твіттер Чернігівська обласна бібліотека для дітей
Меню сайту
Вітаємо

Дорогі друзі!

Шановні читачі і поки ще не читачі нашої бібліотеки! Нам вже 120, ми – найстарша дитяча бібліотека в Україні. І водночас – одна з найсучасніших. Кожна дитина, кожна родина може отримати в нашій бібліотеці те, що потрібно – від рідкісних видань і бестселерів дитячого книжкового ринку до сучасних технологій для роботи в світових інформаційних системах. Адже шлях до успіху пролягає через бібліотеку. «Читай – дивуйся, пізнавай!»

З повагою
директор бібліотеки
Тамара Клюй

Інформація

Календар
«  December 2021  »
SuMoTuWeThFrSa
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Анонси

Форма входу
Login:
Password:
Статистика

Total online: 1
Guests: 1
Users: 0